Menu Główne

Biustonosz do karmienia piersią może być wygodny, funkcjonalny i zmysłowy

brafitting

Powszechnie wiadomo, że karmienie piersią jest korzystne dla dziecka, ale mimo to coraz więcej kobiet rezygnuje z naturalnego karmienia. Jest to bardzo duży błąd, karmienie piersią gwarantuje niemowlęciu naturalną odporność i tworzy między dzieckiem, a matką szczególną więź. W mleku matki zawarte są przeciwciała, czynniki wzrostowe oraz różne składniki odżywcze potrzebne niemowlęciu do zdrowego rozwoju i wzrostu. Jeśli kobieta nie ma problemów ze zdrowiem i  piersiami, powinna karmić dziecko przynajmniej do ukończenia przez nie pierwszego roku życia.karmienie piersią

Jak dobrać biustonosz do karmienia, by czuć się komfortowo i wygodnie? Na te pytania odpowie brafitterka Monika Bardian właścicielka salonu ,,Paryżanka” w Rzeszowie.

W salonie Paryżanka można skorzystać z usług  specjalistek, które doradzą  i profesjonalnie dobiorą biustonosz do sylwetki i potrzeb każdej kobiety, nie tylko w ciąży czy mamy karmiącej. Każda kobieta powinna zadbać o biust – nie dla męża, nie dla dziecka, ale dla siebie. Dobrze dobrany biustonosz potrafi zdziałać cuda – kobieta prostuje się, jej piersi wyglądają okrąglej, nic nie zwisa i nie wrzyna się, a właścicielka wygląda i czuje się znacznie lepiej.

Okazuje się, że biustonosz do karmienia piersią może być nie tylko funkcjonalny, ale również zmysłowy.

 

 

 

 

 

 


Zostaw odpowiedź

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

*