Menu Główne

Podkarpacka ofensywa SLD

W Przemyślu gościł szef podkarpackich struktur SLD, poseł Tomasz Kamiński. Na konferencji prasowej, która odbyła się w Muzeum Narodowym Ziemi Przemyskiej, jeden z liderów SLD mówił m.in. o tym, że lewica – poprzez cykl spotkań w różnych miejscach regionu – zaczyna przygotowania do startu w wyborach samorządowych.

Konferencja, którą poprowadził przewodniczący miejskich i powiatowych struktur SLD w Przemyślu Janusz Zapotocki, poświęcona była m.in. zaniedbaniom rządu w kwestii rozwoju Polski wschodniej. Sporo rozmawiano też o szansach lewicy w wyborach krajowych i samorządowych. Zapytaliśmy Tomasza Kamińskiego, czy takie spotkania służą SLD i pomysłom programowym partii.{youtube}Hx_w-ypOGtg{/youtube}

 

 Dziennikarzy interesowało też to, czy SLD ma już na oku kogoś, kto spróbuje swoich sił w walce o fotel prezydenta Przemyśla.

 Podkarpaccy politycy SLD – chętniej niż o personaliach – wskazywali podstawowy problem, z którymi borykają się samorządy. Krytykowali rząd za to, że nakłada na samorządy kolejne zadania, ale nie wskazuje pieniędzy na ich finansowanie.« (Poprzednia wiadomość)
(Następna Aktualność) »Zostaw odpowiedź

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

*