Menu Główne

Zamkowe kolędowanie

 Niedzielne popołudnie,komplet widzów, wspaniała akustyka i niesamowity nastrój w Sali balowej Dubieckiego Zamku. Kwartet niezwykłych wokalistów o wdzięcznej nazwie ,,Redemisti” przy akompaniamencie smyczkowym pięknych i utalentowanych  kobiet z kwartetu ,,Melange” to recepta na wspaniały zimowy wieczór, przy dziękach staropolskich kolęd.

Pomysłodawcą kapłańskiego spiewania był ksTomasz Hryniak , który wraz z przyjaciółmi postanowił pokazać, że kolędy znane z kosciołów czy świątecznych śpiewników  można wykonać inaczej.

Zostaliśmy zapewnieni, że ten projekt nie jest ostatni,  to początek muzycznej drogi, ale w jakim kierunku bedą iść to się dopiero okaże po poważnych rozmowach, które wkrótce mają nastąpić.{youtube}TGQSHr8Tc-o{/youtube}

 

Niesamowite i zaskakujące wrażenie wywarły na publiczności nowe i bardzo odważne wykonania tradycyjnych kolęd o współczesnym brzmieniu i kolorycie,które zaaranżował Wojciech Bęś oraz Jacek Wawro. Zapytaliśmy widzów o wrażenia artystyczne.

Własciciele Zamku Dubiecko przygotowując ucztę dla ducha nie zapomnieli też o czymś dla ciała, wspaniale przygotowany szwedzki stół z deserami, napoje zimne i gorące, uprzyjemniły wszystkim zgromadzonym  rozmowy i dodatkowe przeżywanie tego co pozostawili za drzwiami sali koncertowej .

   Miejmy nadzieje,że jeszcze nie raz bedziemy świadkami tak wspaniałych wydażeń kulkuralnych, których bohaterami  będzie duet niezwykłych kwartetyów.

 (Następna Aktualność) »Zostaw odpowiedź

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

*