ARŁAMÓW EREM CUP 2014

  Z wielką przyjemnością pragniemy przedstawić Państwu nowy cykl imprez sportowo-rekreacyjnych noszących wspólną nazwę Arłamów EREM Cup.
Nowo oddany do użytku kompleks hotelowo-konferencyjno-sportowy w Arłamowie daje olbrzymie możliwości organizowania wszelkiego typu imprez sportowych i rekreacyjnych, chcemy więc by stał się ważnym miejscem na sportowej mapie Polski.
Pod nazwą Arłamów EREM Cup organizowane będą zawody przeznaczone zarówno dla zawodników licencjonowanych, jak i amatorów. Zawsze pod honorową opieką, ale i z aktywnym udziałem sportowych ambasadorów Hotelu Arłamów: Katarzyny Bachledy-Curuś, Roberta Korzeniowskiego i Artura Siódmiaka.

 

TVPODKARPACKA OBJĘŁA PATRONATEM MEDIALNYM WSZYSTKIE IMPREZY CYKLU ARŁAMÓW EREM CUP I PRZEPROWADZI Z NICH TRANSMISJE LIVE.

 

Zapraszamy Państwa do współpracy i obecności w naszych imprezach. Zapewniamy daleko idącą promocję i reklamę Państwa firmy lub oferowanych produktów (umieszczenie banerów reklamowych na terenie rozgrywania zawodów, wymienianie w komunikatach i relacjach przeznaczonych dla mediów, a szczególnie na profilu FB Hotelu Arłamów oraz EREM Sport.