Budżet Obywatelski 2021 – trwa głosowanie

Przemyślanie  już mogą oddawać swoje głosy na projekty, które zostały złożone do przyszłorocznego Budżetu Obywatelskiego. Podczas tej edycji BO do Urzędu Miejskiego w Przemyślu wpłynęła rekordowa liczba wniosków, w związku z powyższym – głosujący naprawdę mają w czym wybierać. Każdy z mieszkańców miasta może wybrać najdogodniejszy dla siebie sposób głosowania: elektronicznie lub w bardziej tradycyjnej, papierowej formie. Serdecznie zapraszamy do wybierania swoich faworytów w każdej z trzech kategorii.

Na każdego, kto zdecyduje się na tradycyjną, papierową formę, w holu Urzędu Miejskiego (Rynek 1) czekają odpowiednie formularze. Dla wygody głosujących zostały one wydrukowane w trzech różnych kolorach – czyli dokładnie w tylu, na ile kategorii zostały podzielone tegoroczne projekty. Ważne jest, aby kartę do głosowania czytelnie wypełnić (najlepiej drukowanymi literami) to bardzo ułatwi nam ich weryfikację. Wypełnione druki można od razu wrzucić do urny znajdującej się w holu Urzędu. Prosimy, aby nie kserować kart, bowiem oddane na takich formularzach głosy zostaną uznane za nieważne.

Najprostszym i dogodnym sposobem oddania swojego głosu jest skorzystanie z gotowego elektronicznego formularza dostępnego na naszej stronie internetowej www.przemysl.pl.

Poniżej link do głosowania.

https://przemysl.pl/58939/budzet-obywatelski-2021-glosowanie.html