Kobiece kręgle w JAPIE

    Z okazji Dnia Kobiet Club Japa gościł piękne kobiety rywalizujące w turnieju bowlingowym. W czwartkowy wieczór 7 marca,  odbyło się spotkanie, które zapoczątkowało tworzenie żeńskiej grupy bowlingowej. Chętnych nie brakowało, zgłosiło się ponad dwadzieścia kobiet gotowych do rywalizacji o wspaniałe nagrody. Zgodnie z regulaminem zawodów wszystkie zawodniczki zostały zapoznane z jego zasadami, przystąpiły do krótkiej rozgrzewki i wystartowały do pierwszej rywalizacji.

Zawody składały się z dwóch etapów – pierwszy to rozgrywki  eliminacyjne, które polegały na tym iż każda uczestniczka grała na poszczególnych torach, natomiast drugi etap zawodów to finał –  panie grały już między sobą na wylosowanym torze.{youtube}8PnLFramejw{/youtube}

 

 Miejsce pierwsze zajęła Barbara Łuszczyszyn , miejsce drugie – Anna Gibała na miejscu trzecim uplasowała się  Maria Radoń. Pozostałe panie zajęły tak bardzo nielubiane przez sportowców czwarte miejsca.

 Wszystkie zawodniczki wykazały się niesamowitą postawą i odwagą ponieważ  niektóre grały po raz pierwszy w życiu. Panowała wspaniała atmosfera, a duch walki nie opuścił ich do końca rozgrywek chodź niekiedy brakowało już sił. Ogromne emocje i wiele radości wywołało rozdanie nagród, żadna z kobiet nie wracała tego wieczoru do domu bez swojego trofeum.

 Wszystkie uczestniczki dostały markowe zegarki z serii limitowanej firmy Desperados, karnety na zabiegi do salonów piękności, fryzjera, kosmetyczki oraz vouchery uprawniające do gry w kręgle w Clubie Japa.

Już od najbliższego czwartku kolejne  emocji w klubie  –  ruszają zawody drużynowe.