Muzyka ponad podziałami

 Muzyka cieszy, bawi i wzrusza każdego. Młodzi ludzie, którzy byli pomysłodawcami tego koncertu odkryli, że muzyka może także pomagać. Założyli zespół a swoja twórczością niosą  przesłanie przyjaźni, tolerancji, pokonywania barier i zrozumienia. Na koncert charytatywny,  który odbył się w Państwowej Szkole Muzycznej w Lubaczowie przyjechała  Ewelina Flinta ze swoim zespołem.  Bez wahania wyraziła chęć pomocy  sześcioletniej Patrycji dotkniętej ciężką chorobą .{youtube}Q0eB3R0SxrM{/youtube}

 Przed wejściem do Sali koncertowej wolontariusze zbierali pieniądze na leczenie oraz rehabilitację Patrycji, która ma szansę na znaczną poprawę stanu  zdrowia.

Dziewczynka urodziła się zdrowa, rosła i rozwijała się prawidłowo. Kiedy zaczęła stawiać pierwsze kroki  zachorowała na opryszczkowe zapalenie mózgu.
Wygrała walkę o życie jednak zapłaciła za to bardzo wysoką cenę.
Niedawno podczas niefortunnie przeprowadzonej rehabilitacji  terapeutka w trakcie ćwiczeń wyłamała jej oba biodra.
Patrycja  pomimo cierpień ciągle walczy, a co najważniejsze uśmiecha się.

W trakcie koncertu  Ewelina Flinta  zmotywowała  widzów do dodatkowej zbiórki pieniędzy. Rozśpiewana publiczność wylicytowała ostatni utwór na kwotę 2.000zł i 50euro, w sumie zostało zebrane blisko 8,000 zł.

Ogromnego wsparcia udzielił jeden z banków w Lubaczowie, który był głównym sponsorem koncertu.