NOWE NARZĘDZIA NOWE MOŻLIWOŚCI

  PPMiU Plasmet jest największym specjalistycznym producentem narzędzi do pras krawędziowych w Polsce. Niewiele osób wie, że ta właśnie firma mieści się w Przemyślu. Dzięki 25 letniemu doświadczeniu w produkcji oraz wprowadzaniu nowych technologii produktów osiągnęliśmy standard produkcji, który pozwala nam konkurować na rynkach światowych.
Jako jedyni oferujemy standardowe narzędzia do gięcia blach na prasach krawędziowych z mocowaniem Amada Promecam, Trumpf/Wila i LVD z magazynu w Polsce, z dostawą w ciągu 24 godzin. Produkowane przez nas matryce i stemple można montować na prasach krawędziowych Amada, Trumpf, Durma, Ermaksan, Baykal, EHT, Haco, LVD, Safan i wielu innych.  {youtube}mnpU2r-O2qE{/youtube} Oprócz gotowych narzędzi oferujemy stemple i matryce specjalne według Państwa projektu. Jesteśmy w stanie pomóc przy doborze i projektowaniu narzędzi oraz dopasować je do produktu końcowego.
Wykonujemy narzędzia standardowe i na indywidualne zamówienie, również z materiałów ulepszonych i zahartowanych, o długości do 4100mm. Wszystkie nasze narzędzia są hartowane i szlifowane.

Oferujemy również noże do nożyc gilotynowych produkcji polskiej (NG, NGH), czeskiej (NTE, CNTA) i innych, do cięcia blachy od grubości maksymalnej 3mm do 25mm. Wykonujemy także noże na specjalne zamówienie według rysunku klienta.
Regenerujemy wszelkiego typu narzędzia do pras krawędziowych i nożyc gilotynowych, możemy wykonywać usługę ostrzenia noży do 4100mm.