Posłowie Platformy Obywatelskiej na Podkarpaciu

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Przed długim weekendem majowym na Podkarpacie zjechała reprezentacja poselska Platformy Obywatelskiej. Wśród nich między innymi Bartosz Arłukowicz, Krystyna Szumilas, Cezary Grabarczyk,  Sławomir Nitras, Iwona Śledzińska – Katarasińska. Marta Golbik oraz Krzysztof Brejza. Spotykanie z przyszłymi wyborcami oraz sympatykami odbyło się w historycznym dniu dla członków partii. Po raz pierwszy od ostatnich wyborów parlamentarnych platforma Obywatelska wyszła na prowadzenie w sondażach wyprzedzając PiS o 4 punkty procentowe.

Z kamerą towarzyszyliśmy gościom przemyskiego spotkania, zaproszonym przez PO w Przemyślu w tym posła Marka Rzasę. Byli nimi, poseł Iwona Śledzińska – Katarasińska najdłużej urzędująca posłanka w Polsce, Marta Golbik, która struktury PO zasiliła dopiero kilka dni wcześnie oraz poseł Krzysztof Brejza członek gabinetu cieni.

Spotkanie w Sali popularnego Belferka w Przemyślu miało formę otwartą i każdy komu coś leżało na sercu miał możliwość wypowiedzenia się oraz zadania pytań często niewygodnych dla posłów.

Dzięki takim spotkaniom członkowie platformy obywatelskiej słuchają osób w wielu miejscach nie tylko podkarpacia i tworzą swoistą mapę potrzeb Polaków. Na podstawie obecnego projektu „objazdu” całej Polski , a na Podkarpaciu  pod nazwą „Obywatelskie Podkarpacie” ma powstać przyszły plan działania i program wyborczy oraz sposób na wygranie najbliższych wyborów samorządowych a w przyszłości parlamentarnych.