Przemyska Konwencja Tatuażu w Bowling Club Japa

Po raz pierwszy na Podkarpaciu odbyła się impreza, która miejmy nadzieję wpisze się na stałe w kalendarz imprez naszego miasta. 1. Przemyski Konwent Tatuażu odbył się w Bowling Club Japa. Organizatorom zależało na przełamaniu stereotypu osoby wytatuowanej jako recydywisty, poprzez przedstawienie sylwetek wiodących tatuatorów, którzy przyjechali z całej Polski i zagranicy. W trakcie konwentu wykonywali tatuaże na oczach publiczności,dzięki czemu widzowie mieli możliwość zrozumieć i docenić sztukę tatuażu.
Pomysłodawcą zorganizowania konwentu tatuażu w Przemyślu był Kacper Malawski, założyciel studia Devil’s Hand Tattoo, który uprawia sztukę tatuażu od ponad 10 lat, zapragnął żeby przedstawić tę dziedzinę szerszej publiczności i jak widać jego marzenie się spełniło. Kacper wielokrotnie jako artysta tatuator brał udział w podobnych imprezach organizowanych w całej Polsce i ma na swoim koncie wiele nagród.
Podczas imprezy w Bowling Club Japa zaprezentowało się też Studio Tańca Chillout, można było podziwiać niesamowite gady, a Banana Ink zaprezentował dzieciakom oraz wielu dorosłym tatuowanie na skórce od banana. Takie wydarzenia cieszą się popularnością w Polsce i na świecie, mamy nadzieję, że za rok spotkamy się znowu i będziemy mieli możliwość podziwiać niezwykłych artystów.