Start do Play Off z czwartego miejsca

Zwycięsko zakończyli fazę zasadniczą II-ligowych rozgrywek koszykarze MCS Daniel Gimbaskets 2, pewnie pokonując ekipę Tura Bielsk Podlaski. To zwycięstwo nie miało wpływu na układ tabeli na zakończenie rundy zasadniczej bo bez względu na wynik przemyślanie i tak zajęli czwarte miejsce w tabeli. Mecz był wyrównany przez pół godziny gry. Ekipa z Podlasia podjęła rękawicę, a że ma w swoim składzie kilku doświadczonych koszykarzy, tym łatwiej było im kontrolować sytuację na parkiecie. Goście dwukrotnie obejmowali prowadzenie w tym pojedynku. W 12. min, kiedy na 18:19 trafił pamiętający jeszcze grę w ekstraklasowym Instalu Białystok Arkadiusz Zabielski oraz w 23. min, po serii fatalnych pomyłek miejscowej drużyny. Wzięty czas przez gości na siedem minut przed końcem spotkania nie przyniósł zmian w wyniku. Gospodarze zaczęli odjeżdżać z wynikiem i czwarta kwarta zakończyła się wynikiem 26 – 17 a końcowy rezultat spotkania 87 – 71. Gospodarze przygotowują się do pierwszej rundy fazy play-off, która rozpocznie się już w najbliższy weekend a przeciwnikiem będzie ekipa Shmoolky Warszawa. Jeżeli uda się przemyskiej drużynie pokonać warszawskiego przeciwnika to kolejna przeszkoda do awansu w lidze jest aż w Kołobrzegu.