Zapraszamy fanów Pink Floyd na fantastyczne wydarzenie

W ramach  trasy koncertowej  Zespół Another  Pink Floyd zagrał największe przeboje PINK FLOYD z płyt: Dark Side of The Moon, Animals, Wish You Were Here, The Wall i wiele innych w Przemyskim Centrum Kulturalnym. Fantastyczna muzyka i gra świateł  dopełniła widowisko, które widzowie zapamiętają na długo.

Zespół Another Pink Floyd powstał wiosną 2009 roku i połączył w swych szeregach muzyków, którzy nie są jedynie odtwórcami partii muzycznych, ale zagorzałymi fascynatami twórczości Pink Floyd. Wykonywane utwory Floydów są odwzorowane ze szczególną dbałością o zachowanie wszelkich niuansów brzmieniowych.  Zespół używa podobnych instrumentów, niemal identycznych efektów gitarowych oraz sampli jak pierwowzór, co nadaje muzyce Another Pink Floyd niepowtarzalnego klimatu – takiego, jaki w swych utworach i na koncertach tworzyła grupa Pink Floyd.

Jest to dziesięcioosobowy zgrany skład, który idealnie czuje się na scenie. Podczas dwu i półgodzinnego występu muzycy wykonują zarówno najbardziej znane utwory, jak i rozbudowane progresywne suity.

Z okazji okrągłych urodzin 10 lat Another Pink Floyd zagra niezwykły koncert i zaprasza wszystkich przyjaciół, wszystkich fanów Pink Floyd  do najładniejszej sali koncertowej w Polsce jaką jest Krakowskie Centrum Kongresowe ICE.

Na ten wieczór przygotują  najwspanialsze utwory Floydów które ich zdaniem przez 10 lat koncertowania wzbudzały na każdym koncercie najwięcej emocji. Planują  wyprodukować najbardziej zaawansowane technicznie widowisko ze wszystkich  dotychczasowych koncertów aby możliwie najlepiej oddać klimat Pink Floyd.

Pojawi się doskonałe nagłośnienie które w połączeniu z rewelacyjną akustyką sali zapewni audiofilską jakość muzyki. Oczywiście członkowie Zespołu liczą na waszą obecność bo to wy drodzy fani stanowicie najważniejszy element budujący emocje przeżywania muzyki Pink Floyd na żywo. KUP BILET