Dni Otwarte w Centrum Języków Obcych „Student”

Już w najbliższą sobotę i niedzielę 26, 27 sierpnia odbędą się Dni Otwarte w Centrum Języków Obcych „Student” ul. Mostowa 2 w Przemyślu. Na wszystkie osoby zainteresowane nauką języków obcych będzie czekać sporo atrakcji, nie tylko językowych.  W programie m.in.: spotkanie z lektorami, quizy i zabawy językowe dla dzieci i młodzieży, przedstawienie oferty edukacyjnej na rok 2017/2018, oraz słodki poczęstunek dla wszystkich gości.

Centrum Języków Obcych STUDENT w Przemyślu jest ośrodkiem nauczania języków obcych, który ma na celu indywidualne podejście do uczniów i zaspokojenie konkretnych potrzeb językowych. Prowadzone są kursy językowe z angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego, ukraińskiego oraz norweskiego. Jest również możliwość prowadzenia lekcji indywidualnych.

Kadra Centrum Języków Obcych STUDENT w Przemyślu składa się doświadczonych i wykwalifikowanych nauczycieli z gruntowną wiedzą językową oraz bogatą znajomością kultury i realiów życia codziennego kraju docelowego. Nauczyciele regularnie uczestniczą w szkoleniach i warsztatach językowych organizowanych przez największe wydawnictwa w Polsce oraz doskonalą i rozszerzają wiedzę związaną z metodyką uczenia języków obcych.