Dwór Wapowce pod Przemyślem rozpoczął sezon na Gale Ślubne

W tegorocznym kalendarzu imprez związanych z branżą weselną pierwszą galę ślubną zorganizował  Dwór Wapowce pod Przemyślem. Odbyła się wspaniała imprezą dla osób, które przygotowują się do najważniejszego dnia w swoim życiu, dnia , w którym powiedzą sobie sakramentalne TAK

Galę  w ciekawym stylu prowadził przemyski Elvis, a organizatorzy przygotowali ciekawy program i atrakcyjne nagrody, jedna z nich było wesele za pół ceny. Odbyły się  pokazy mody ślubnej dla pań i panów,  pokazy fryzur i makijażu. Łasuchy próbowały weselnych specjałów, a panny młode umawiały się na makijaże ślubne, fryzury oraz różne zabiegi kosmetyczne.

Nie zabrakło tanecznego show oraz propozycji przygotowania indywidualnej choreografii dla narzeczonych. Przecież pierwszy taniec pary młodej na oczach wszystkich gości rozpoczyna weselna zabawę.

Imprezę odwiedziły tłumy gości, porównujących firmy z branży ślubno-weselnej.  Każda z firm przygotowała specjalne oferty dla narzeczonych.

Wśród wystawców były  firmy zajmujące się organizacją wesel, oprawą muzyczną, fotografią i filmem, biuro podróży, z propozycją podroży poślubnej.  Impreza była okazja do zapoznania się z ofertami rodzimych przedsiębiorców, zaoferowania swoich usług  klientom, a także poznania Dworu Wapowce, który ma znakomite warunki do organizacji wesel i imprez okolicznościowych.