Elektronarzędzia Vander z fachowym serwisem technicznym i doradczym

Firma Vander, jest polską firmą importującą elektronarzędzia oraz oprzyrządowanie do obróbki drewna, metalu, kamienia z napędem spalinowym i elektrycznym.VANDER 2

Maszyny oferowane są wraz z dwuletnią, pełną gwarancją jakości, w przystępnych cenach, z fachowym serwisem technicznym i doradczym.  Dobra jakość i optymalna cena predestynuje zastosowanie tych urządzeń w warsztatach domowych, czy rzemieślniczych.

Elektronarzędzia Vander  zdobyły swoją markę i uznanie w wielu krajach dzięki zastosowaniu nowoczesnych standardów i nowatorskiej technologii wykonywania urządzeń. Są używane w ponad 30 krajach Europy, Ameryki Północnej i Azji.

Wieloletnie doświadczenie i nowoczesne rozwiązania gwarantują wysoka jakość produkcji. Firma dostosowuje  rozwiązania techniczne do potrzeb klientów tak ,by spełniały ich oczekiwania.

VANDER 3Firma stawia na szybką i fachową naprawę uszkodzonego sprzętu, tak aby przerwa w jego użytkowaniu była jak najkrótsza. Urządzenie wystarczy oddać do sprzedawcy, skąd zostaje on wysłany do autoryzowanego serwisu w Rzeszowie, gdzie w ciągu kilku dni zostaje on naprawiony i odesłany.

W Przemyślu elektronarzędzia Vander można nabyć w Centrum Budownictwa i Ogrodnictwa Erem

Zapraszam do odwiedzenia strony internetowej Firmy VANDER  https://vander.pl/