Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Orły drużyn sołeckich

Hala Sportowa Zespołu Szkolno – Przedszkolnego z Oddziałami Integracyjnymi w Orłach po raz czwarty gościła uczestników Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Orły drużyn sołeckich.

Tradycyjnie głównym organizatorem był Wójt Gminy Orły przy współudziale Dyrektora szkoły w Orłach oraz Zarząd Gminnego Klubu Sportowego w Orłach. Tegoroczna edycja była o tyle specyficzna, że zawody odbyły się na świeżo wyremontowanym parkiecie. Zaciętym pojedynkom turniejowym od samego początku przyglądali się Sekretarz Gminy Pan Jan Janusz i Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego z Oddziałami Integracyjnymi w Orłach Pani Renata Iwanów.

W turnieju uczestniczyło 6 drużyn reprezentujących Sołectwa Gminy Orły: Trójczyce, Orły, Małkowice, Drohojów, Niziny i Kaszyce. Mecze rozegrano według regulaminu, który aby uatrakcyjnić rozgrywki, z roku na rok jest modyfikowany.

Po zaciętych meczach eliminacyjnych do ścisłego Finału dotarły zespoły z Trójczyc Małkowic Drohojowa oraz Orłów. Drużyna Sołectwa Drohojów musiała jednak zrezygnować z udziału w dalszych rozgrywkach, dzięki czemu zespół Kaszyc z dziką kartą awansował do finałów wykorzystując ten fakt i wygrywając cały turniej. W meczu finałowym Kaszyce pokonały Orły 6-1 a Trójczyce wygrały z Małkowicami 5-2.

Na koniec zawodów wszystkie drużyny dostały dyplomy i upominki, a zwycięzcy dodatkowo, okazałe puchary.