KABARET „TRZECIA STRONA MEDALU” WYSTĄPI PONOWNIE W PRZEMYŚLU

Dwa występy, dwa różne programy! Sobota 21 stycznia 2017 roku godz. 17:00 oraz godz. 19:30!

„Uczestnicy ponad 50 Festiwali Kabaretowych, laureaci 46 nagród i wyróżnień. Mieszkańcy głębokiego Podkarpacia, ludzie Dalekiego Wschodu. Inteligentni, przystojni, zabawni – tylko tego im brakuje. Ostatni kabaret rodem z Przemyśla tworzył około 100 lat temu. Czterech mężczyzn i jedna gitara. Bawią, uczą a gitarzysta dobrze śpiewa.” Kabaret Trzecia Strona Medalu powstał w 2011 roku na uczelni PWSW w Przemyślu, a od 2013 roku związany z krakowską sceną kabaretową. Ich program to połączenie pomieszania z poplątaniem przy akompaniamencie gitary elektrycznej. Ukazuje trzecią stronę medalu w pozornie zwykłych sytuacjach, z którymi widz szybko się utożsamia. Humor nie do opisania a do doświadczenia na własnej skórze! Kabaret powraca na rodzime tereny! Na dobry początek nowego roku mamy przyjemność zaprosić Was na dwa spotkania! W sobotę 21 stycznia 2017 r. w Centrum Kultury i Nauki ZAMEK w Przemyślu!

Godz. 17:00!

Nagranie z udziałem publiczności przez naszą stację programu pt. „Na głupotę nie ma mądrego”!

W programie repertuar obśmiany i oklaskiwany w wielu miejscach w kraju! Nagradzany wieloma nagrodami podczas przeglądów i festiwali! Aktualnie czkający na Ciebie na ZAMKU w Przemyślu!

Godz. 19:30!

Premiera programu pt. „Face to fejs”!

Przemyska premiera, powstałej jesienią, najświeższej produkcji Kabaretu Trzecia Strona Medalu! Program, który na chwilę oderwie cię od cyberprzestrzeni, rozbawi, zaskoczy a nawet skłoni do refleksji. Z naciskiem na rozbawi! I zaskoczy…