Kolejne energetyczne spotkanie z podkarpacką publicznością – Wojsko Polskie zawładnęło Krasiczyńskim zamkiem

Nie ma na świecie takiego zamku aby nie stacjonowało w nim wojsko. Czy to kiedyś przed laty czy teraz w świecie współczesnym. Taką kulturalną zamkową siedzibę w Krasiczynie obrał sobie na świętowanie Dnia Wojska Polskiego dowódca 1. Batalionu czołgów w Żurawicy ppłk Rafał Kluz. Miejsce to spodobało się również ppłk Marcinowi Ślązakowi szefowi artystycznemu Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego. Fascynacja Krasiczynem obu panów zaowocował wieloletnią współpracą i wieloma koncertami w tym miejscu.

To już kolejne spotkanie z Podkarpacką publicznością na dziedzińcu Krasiczyńskiej perełki. Odbył się tu po raz kolejny niezapomniany koncert, z okazji Święta Wojska Polskiego, w wykonaniu wyżej wspomnianego zespołu. To niezwykłe artystyczne wydarzenie pod batutą ppłk Marcina ŚLĄZAKA, mjr Dariusza KACZMARSKIEGO poprowadziła Katarzyna SOJA. Koncert miał charakter patriotyczno – rozrywkowy. W pierwszej części Widzowie mieli okazję usłyszeć piosenki wojskowe takie jak, „Serce w plecaku”, „Dziś do ciebie przyjść nie mogę”. W drugiej części artyści zaprezentowali się w repertuarze rozrywkowym z piosenkami polskimi: „Do kołyski”, „Zimny drań” lub „Wielka woda”, oraz zagranicznymi przebojami „The Quest”, „The time of my life”. Dodatkową atrakcją był występ towarzyszącej zespołowi grupy baletowej.

Miejmy nadzieję, że nie było to ostatnie takie spotkanie z muzykami,  że nie było to ostatnie spotkanie dowódcy 1. Batalionu czołgów w Żurawicy ppłk Rafała Kluza z podkarpacką publicznością i ostatnie wojskowe koncertowe granie w Krasiczynie.

Panie pułkowniku TRADYCJA ZOBOWIĄZUJE !