KWW Roberta Bala Przemyśl to my startuje w walce o mandaty do rady i stanowisko prezydenta

Karuzela wyborcza rozpędza się coraz bardziej.

Tym razem zapraszamy na konferencję prasową z udziałem Roberta BALA kandydata na stanowisko prezydenta Miasta Przemyśla z KWW Roberta Bala PRZEMYŚL TO MY.

Witam serdecznie i chcę przedstawić kandydata na fotel prezydenta startującego z KWW Roberta Bala PRZEMYŚL TO MY. Tym kandydatem jestem ja prowadzący tę konferencję prasową – nazywam się Robert Bal i mam zaszczyt przedstawić swoją drużynę ubiegającą się o mandaty radnych do rady miasta w Przemyślu

Od prawie 14 lat jestem radnym Rady Miejskiej w Przemyślu. Przez kilka lat byłem wiceprzewodniczącym rady, a od września 2022 roku jestem przewodniczącym. Cieszę się, że mam za sobą wspaniałą drużynę, kandydatów, którzy startują w wyborach do Rady Miejskiej w Przemyślu – dodał  podczas swojego wystąpienia Robert Bal.

Dla Nas najważniejszą kwestią w rozwoju  Przemyśla jest przyciągnąć jak najwięcej turystów do miasta a stanie się to wtedy gdy miasto będzie czyste i zielone. Chcemy również aby miasto rozwijało się w kierunku dróg, gospodarczym, inwestycyjnym.

Chcielibyśmy również zwrócić uwagę na potrzebę połączenia miasta Przemyśla z gminami ościennymi. To bardzo ważne dla Przemyśla, gmin i regionu, i korzyścią dla mieszkańców miasta i gmin.

Wydaje nam się a nawet jesteśmy pewni, że jeden duży Przemyśl z gminami, jako mikroaglomeracja miejska, mógłby efektywniej pracować w wielu dziedzinach. Gospodarczej, inwestycyjnej, kulturalnej.

Jesteśmy przekonani ze ta forma da nam mocny start w nową przyszłość miasta. Bo wraz z „obwarzankiem przemyskim” stanowilibyśmy dużą wartość i wzmocnienie dla regionu.

Wśród postulatów jego komitetu wyborczego jest modernizacja miejsc parkingowych w obrębie starego miasta. Z systemem inteligentnego parkowania, który mieszkańcom, ale szczególnie turystom pomoże znaleźć miejsce na pozostawienie samochodu w centrum miasta. W centrum to znaczy w nowych lokalizacjach i nie jest to Rynek czy ulice Franciszkańska czy Kazimierzowska.

Ponadto kandydat stawia na rozwój sportu, szczególnie szkolnego, i pomoc dla klubów sportowych. Jako prezydent chce zadbać o młodzież i seniorów, ale także o lokalnych przedsiębiorców, bo według mnie to droga do rozwoju i przyszłości miasta powiedział Robert Bal.

Kiedy zostanę prezydentem miasta nie zapomnę o nauczycielach oraz o młodzieży potrzebującej wsparcia psychologicznego.

Ale aby można to zrobić trzeba mieć za sobą drużynę wierną i lojalną prezydentowi. Drużynę która będzie wspierać poczynania prezydenta.

Dlatego wystawiamy moją drużynę we wszystkich okręgach wyborczych w mieście w ilości 31 kandydatów na radnych.