APEL PREZYDENTA ROBERTA CHOMY DO MIESZKAŃCÓW PRZEMYŚLA

W takich chwilach jak dzisiejsza, kiedy jeden z naszych mieszkańców prezentuje swój ogromny talent muzyczny, jestem dumny ze swoich mieszkańców a zwłaszcza z tego młodego człowieka.

W dniu dzisiejszym mam poczucie dobrze spełnionej misji jaką pełnimy dla Państwa, mam przekonanie, że w dalszym ciągu musimy nastawić się na kształcenie młodego pokolenia, bo to w nich jest przyszłość nas wszystkich.

Podkreślić w tym miejscu trzeba, iż na osiągnięcia tych młodych ludzi składa się wspólna praca ich samych, jak i ogromna pomoc ze strony opiekunów i rodziców. Nie wystarczy mieć talent, trzeba go odkryć i pozwolić mu się rozwijać.

Gratuluję, że na swojej drodze życiowej natrafiacie na osoby, które was odkrywają i które dają wam się rozwijać. Macie obok siebie tych, którzy chcą wspierać edukacje dzieci i młodzieży. Cieszę się, że wy, przemyskie talenty zadajecie kłam tezie, że żeby być kimś, trzeba pochodzić z wielkiego miasta lub z wielkiego regionu. Dowodzicie, ze miasto Przemyśl ma przyszłość i leży ona w was.

Proszę  wszystkich mieszkańców o głosy za naszym rodzimym talentem już w najbliższą sobotę.

Krzysztof Iwaneczko – Urodzony w Przemyślu. Tu się wychował i ukończył Szkołę Muzyczną II stopnia w klasie fortepianu. Studiuje wokalistykę jazzową na Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy. Komponuje oraz pisze teksty z przeznaczeniem na solową płytę.

Prezydenta Miasta

Robert Choma