Nowości TEATRU S.A.N. i opowieść o prawdziwym Mikołaju

Niebawem kolejna premiera w wykonaniu przemyskiego Teatru S.A.N.  Ale najmłodsi żyją jeszcze ostatnim przedstawieniem familijnej bajki  „Święta tuż, tuż”, autorstwa i reżyserii Rafała Paśko. Przedstawienie wystawiane było na różnych scenach kilkukrotnie ale jedno z nich było wyjątkowe gdyż oglądały go dzieci niesłyszące i niedosłyszące z SOS-W nr 2 im. dra Janusza Korczaka w Przemyślu. Podczas tego przedstawienia na scenie gościli nie tylko aktorzy ale również tłumacz języka migowego co pozwoliło młodym widzom na obejrzenie i zrozumienie treści bajki.

Tego dnia blisko pół tysiąca dzieciaków oglądnęło spektakl „Święta tuż, tuż… opowieść o prawdziwym Mikołaju którego  zatroskane Elfy wysyłają  do Przemyśla w celu uwiarygodnienia postaci swojego szefa. Zauważono kryzys wiary w postać Mikołaja, który musi udowodnić swoją „prawdziwość” mieszkańcom miasta i jednej, szczególnie upartej dziewczynce.

Dla zniecierpliwionych kolejnej bajki Teatru S.A.N. nowa premiera tym razem  „Jaś, Małgosia i…”  już za kilka tygodni.  Zapraszamy całe rodziny do Zamku Kazimierzowskiego, na kolejną bajkę familijną. Co tym razem się wydarzy na scenie … to już w kolejnym materiale opisującym działalność przemyskiego Teatru S.A.N.