Od czerwca NASZ PRZEMYŚL na stronach portalu TvPodkarpacka

Miło nam zakomunikować że podpisaliśmy porozumienie z redakcją miesięcznika „Nasz Przemyśl” na publikację materiałów które ukazały się w tym piśmie na przestrzeni minionych lat.

Jednocześnie mamy możliwość na publikację nowości wydawniczych związanych z tym miesięcznikiem.

I tak już w najbliższym czasie umieścimy kilka materiałów które ukażą się dopiero po pierwszym czerwca w najnowszym wydaniu wersji drukowanej.

Czym jest miesięcznik NASZ PRZEMYŚL ?

Jak pokazuje notatka prasowa na jednej ze stron portalu PCKiN ZAMEK – Nasz Przemyśl to :  miesięcznik historyczno-społeczno-kulturalny. Porusza tematy związane nie tylko z Przemyślem, ale również o zasięgu ogólnokrajowym, a także światowym.

Tak więc warto sięgnąć po to pismo tak w wersji elektronicznej jak również tej tradycyjnej drukowanej. Miesięcznik dostępny jest w wybranych księgarniach i kioskach ruchu na terenie całego miasta Przemyśla.

  Wydawcą jest : Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK
Przemyśl, Aleje XXV Polskiej Drużyny Strzeleckiej 1,
tel. 16 678 50 61
e-mail: [email protected]

Zaś grono redakcyjne to zespół: Zenon Andrzejewski, Agnieszka Bobowska-Hryniewicz, Elżbieta Cieszyńska, Agata Czereba, Marcin Duma, Lucjan Fac, Krzysztof Fil – red. nacz., Maria Gibała, Piotr Michalski, Andrzej Pawliszak, Tomasz Pudłocki, Witold Wołczyk, Tomasz Zając. Oraz wielu innych pasjonatów piszących okazjonalnie swoje artykuły do tego miesięcznika.

 

Nasz Przemyśl już zaistniał na naszym portalu zwiastunami materiałów umieszczonych w wydaniu drukowanym, które ukaże się pierwszego czerwca . Do przeczytania zapraszamy tutaj. Jednocześnie zapraszamy do śledzenia zakładki w menu naszego portalu pod takim samym tytułem