PiS ODKRYWA KARTY W SENACIE

Kandydatami, których Prawo i Sprawiedliwość zgłosi w okręgu 22 w tegorocznych wyborach do Senatu RP, są: Alicja ZAJĄC i Mieczysław GOLBA
ALICJA ZAJĄC – mieszka w Jaśle, biolog – absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego, pracowała w służbach ochrony środowiska, była ekspertem Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie, prezes Podkarpackiego Zarządu Okręgowego Polskiego Czerwonego Krzyża. Była radną i przewodniczącą Rady Powiatu Jasielskiego. Senator Rzeczypospolitej VII i VIII kadencji.

MIECZYSŁAW GOLBA – poseł na Sejm RP  V, VI i VII kadencji. Przedsiębiorca, muzyk, działacz sportowy. W Sejmie przewodniczył Komisji Innowacyjności i Nowoczesnych Technologii oraz pracował w Komisji Kultury Fizycznej i Sportu. Od 2000 roku jest prezesem Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Jarosławiu, wiceprezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej w Rzeszowie. Prowadzi Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe GOLBALUX  w Wiązownicy, które zatrudnia wielu miejscowych pracowników. Firma stale pozyskuje rynki zbytu, wprowadza innowacje i nowe technologie.