Pomóżcie matce Izabelki znaleźć promyk nadziei w walce o życie córeczki

Mama dwuletniej Izabelki z Przemyśla zwraca się z prośbą do ludzi o wielkich sercach o pomoc…

Potrzebujemy specjalisty, który widziałby szanse dla naszej córeczki. Być może ktoś z Państwa mógłby nam pomóc w odnalezieniu ratunku.

W lutym tego roku córeczka stoczyła jedną z najtrudniejszych do tamtej pory walk. Trafiła na oddział intensywnej terapii w Krakowie w stanie zagrożenia życia.

W pierwszej dobie od przyjęcia została zaintubowana i oddychał za nią respirator. Powodem ciężkiego stanu było przewlekłe zachłystowe zapalenie płuc, które doprowadziło do niewydolności oddechowej. Po pięciu miesiącach ciężkiej walki Izuni udało się tą bitwę wygrać. Jest teraz w domku,  pod naszą opieką oraz firmy Help zajmującej się osobami na respiratorze w warunkach domowych. Izunia wymaga również stałego dopływu tlenu. Jej pokoik to mała sala szpitalna… Jednak najgorsze jest to,  że mimo wygranej bitwy jesteśmy w trakcie „wojny” ! Wyszliśmy ze szpitala z rozpoznaniem POSTEPUJĄCEGO ZANIKU MÓZGU . Porównanie tomografii z przed roku do teraz ukazuje znaczny conajmniej 40% zanik tkanki mózgowej. Lekarze pod których opieką była córeczka rozlożyli ręce! Powiedziano mi,  że nie są w stanie mi dziecka wyleczyć. Nie dostałam żadnych wskazówek co do tego gdzie, w jaki sposób szukać pomocy. Wiem tylko tyle, że jeśli nie dojdzie do zatrzymania procesu zaniku to mojemu dziecku nie zostało wiele czasu!

Jako rodzice czujemy się bezradni! Wiedzieliśmy, że Iza nie będzie zdrowym biegającym dzieckiem. Ponieważ urodziła się z wielowadziem OUN. W wyniku wad cierpi między innymi na padaczkę lekooporną. Jest dzieckiem leżącym, ale w kontakcie! Nigdy nie spodziewaliśmy się takiej diagnozy i takich rokowań mimo tego, że życie córeczki to ciągłe szpitale… Ja nie mogę się poddać bo ona się nie poddaje… Ale sama nie potrafię… Potrzebujemy specjalisty, który widziałby szanse dla naszej córeczki. Być może ktoś z państwa mógłby nam pomóc w odnalezieniu ratunku.

Jeśli chcieliby państwo przekazać datek na Izabelkę – wpłaty darowizny można dokonać na subkonto w fundacji Złotowianka lub na naszą zbiórkę na pomagam.pl

Spółdzielczy Bank Ludowy Zakrzewo

25 8944 0003 0002 7430 2000 0010

W tytule przelewu: darowizna na rzecz Izabela Weronika Osip O/40  Oraz

pomagam.pl/nllkeapx

Sabina Idris