Porozumienie przystąpienia do Przemyskiego Klastra Turystycznego

Prezydent Przemyśla Robert Choma, podpisał ostatnio porozumienie przystąpienia do Przemyskiego Klastra Turystycznego, do którego także przystąpiły Starostwo Powiatowe i Gmina Żurawica. Bardzo dobra inicjatywa wielu osób którym na sercu leży dobro miasta niekoniecznie miała być oparta o miasto. Ten styl współpracy miał być luźny aby nikt nie ingerować w to co robi Klaster czy też jego poszczególni członkowie.

Przez rok istnienia klastra strony nie tylko się zbliżyły ale również dojrzały do tego momentu podjęcia współpracy.  Widać nieodłączną konieczność  tej współpracy, a co najważniejsze nie ingerowanie ze strony władz, a patronowanie wszystkim inicjatywom podejmowanym przez Klaster.

Prezydent miasta Robert Choma podziękował za rok działalności, pogratulował determinacji i poprosił  aby członkowie nie ustawali i w dalszym rozwijaniu klastra i zapewnił, że w miarę swoich możliwości  będzie pomagać.  Na zakończenie tego ważnego spotkania, które odbyło się  w okresie świątecznym  wszyscy jego uczestnicy przełamali się opłatkiem.

Foto. UM