Przed nami kolejna edycja Zimowej Karpackiej Piątki

W najbliższą sobotę po raz kolejny będziemy mogli kibicować i wspierać biegaczy, którzy staną przed zmierzeniem się z 5 kilometrową trasą Zimowej Karpackiej Piątki. Bieg rozpocznie się o godzinie 10.00 z Rynku spod Urzędu Miasta. Będzie to 1 pętla przebiegająca urokliwymi ulicami Starego Przemyśla do parku, gdzie biegacze staną przed nie lada wezwaniem – trudnym terem, bogatym w podbiegi i zbiegi.

Głównym organizatorem biegu jest Przemyski Klub Biegacza, Współorganizatorem jest Urząd Miasta Przemyśla, a sponsorem głównym IV edycji Zimowej Karpackiej Piątki odbywającej się w Przemyślu w dniu 27 listopada 2021 rok jest grupa kapitałowa Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki. Jest to już kolejny rok, w którym dzięki wsparciu PGNiG zostanie zorganizowany ten wyjątkowy górski bieg.

Biuro zawodów, szatnie oraz depozyt znajdować się będzie w budynku byłego Gimnazjum nr 2, ul. Ratuszowa 1. W zawodach mogą startować osoby, które wypełniły formularz zgłoszeniowy, wpłaciły wpisowe i ukończyły 14 lat. Limit startujących to 250 osób, który został już osiągnięty

Organizator przewiduje pamiątkowe statuetki i nagrody rzeczowe.

więcej szczegółów o biegu

czytaj więcej …