Przemyskie Targi Pracy w Podkarpackim Centrum Edukacji Nauczycieli

W Podkarpackim Centrum Edukacji Nauczycieli w Przemyślu odbyła się kolejna, tym razem wiosenna edycja „Przemyskich Targów Pracy”. Targi, to cykliczna impreza organizowana przez Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli i Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży Ochotniczych Hufców Pracy w Przemyślu. Głównym celem imprezy jest zaprezentowanie młodzieży Przemyśla i powiatu kompleksowej oferty pracy dostępnej na lokalnym rynku.
Przemyskie Targi Pracy, to także możliwość spotkania z ekspertami, informacje na temat możliwości podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych oraz niepowtarzalna szansa na zdobycie wiedzy, która już dziś pozwoli właściwie pokierować ścieżką swojego rozwoju zawodowego.
Po raz kolejny organizatorzy zaprosili do współpracy przedstawicieli instytucji państwowych, służb mundurowych i przedsiębiorstw działających na terenie Podkarpacia. Ponadto podczas targów można było zapoznać się z ofertą agencji pośrednictwa pracy, a także dowiedzieć się wiele na temat europejskiego rynku pracy, staży i wolontariatu europejskiego. Była to również okazja do bezpośredniego zaproponowania atrakcyjnej pracy.
W wydarzeniu uczestniczyli m.in. Piotr Pilch Członek Zarządu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego, Wicestarosta Marek Kudła, Samorządowcy , przedstawiciele służb mundurowych , a także pracownicy Powiatowego oraz Wojewódzkiego Urzędu Pracy.