Spektakl Teatru S.A.N. pt.,,Jajko” oraz kiermasz książek Urszuli Kozłowskiej

Zapraszamy na familijną opowieść opartą na bajce Pani Urszuli Kozłowskiej pt. „Historia pewnego jajka”.  Na jej  podstawie zostało stworzone przedstawienie zatytułowane „Jajko”. Jest to mądra i ważna opowieść z pięknym morałem, niesie pozytywne przesłanie i jest godna polecenia. Spektakl jest pełen nowych rozwiązań scenicznych i choreograficznych.

Reżyser Rafał Paśko wraz z Teatrem S.A.N. zaangażował się w pomoc dla pisarki, która obecnie walczy z chorobą nowotworową. Spektakl  w Zamku Kazimierzowskim będzie okazja do organizacji kiermaszu książek autorstwa Urszuli Kozłowskiej.  Każde dziecko może wrócić do domu z oryginalnym egzemplarzem bajki pt.,, Historia pewnego jajka”.

Cały dochód z kiermaszu zostanie przekazany na konto Fundacji SEDEKA, której podopieczna jest Pani Urszula. Chcemy pozyskać pieniądze na dalsze leczenie oraz na utrzymanie w okresie rekonwalescencji.

Pani Ula Kozłowska dała rodzicom tysięcy maluchów do ręki narzędzie, które uczy obcowania z książką, edukuje i bawi treściami w niej zawartymi, a nawet wspomaga logopedycznie

Z początkiem 2017 roku przeraźliwa diagnoza – nowotwór złośliwy atakujący jelito grube i wątrobę, niespodziewanie przerwał proces twórczy, a Pani Ula – tracąc siły do pisania i możliwość wyjazdów na spotkania autorskie ze swoimi czytelnikami, straciła również źródło utrzymania. Koszty leczenia (konwencjonalne i alternatywne), rehabilitacja, konsultacje medyczne oraz mnóstwo wydatków towarzyszących sprawiło, że sytuacja zrobiła się bardzo ciężka. 

 

 

 

 

Zapraszamy na spektakli do udziału w kiermaszu książek na rzecz Urszuli Kozłowskiej