Wysoka jakość, szeroka gama produktów, atrakcyjne ceny oraz rabaty dla stałych klientów

Podczas tegorocznych pierwszych targów budowlanych w Przemyślu, swoje oferty prezentowały również firmy, nie związane bezpośrednio z budownictwem czy wyposażeniem wnętrz.  Na jednym ze stoisk prezentowała się  Firma Euduco Group Polska, która jest dystrybutorem wysokiej jakości środków czystości oraz chemii gospodarczej z Niemiec. Firma gwarantuje wysoką jakość, szeroką gamę produktów, atrakcyjne ceny oraz rabaty dla stałych Klientów.

Euduko

W rozmowie z przedstawicielem firmy Romanem Malickim dowiedzieliśmy się, że siedziba Euduco mieści się w Przemyślu, a  w ofercie środków czystości dostępne są m.in. środki piorące: proszki do prania, żele, tabletki oraz kapsułki do prania, płyny do płukania. Środki czystości: płyny do naczyń, uniwersalne płyny do mycia, środki czyszczące, żele do WC itp. Środki do zmywarek tabletki do zmywarki, sole oraz proszki do zmywarki. Kosmetyki: szampony, odżywki, lakiery do włosów i wiele innych towarów niezbędnych w codziennym życiu, pochodzące z za Odry.DSC09894

Pan Roman opowiedział o działalności firmy Euduco Group Polska ,, Chemia z Niemiec robi furorę na Ukrainie, klienci chętnie kupują proszki do prania, tabletki do zmywarek oraz inne środki czystości, przekonani o tym, że niemieckie znaczy lepsze. Obecnie wchodzimy na polski rynek i zabiegamy o klientów Polsce, którzy przekonują się coraz bardziej to firm, które mamy w swojej ofercie. Wykonywanie codziennych prac domowych przy użyciu efektywniejszych, mocniejszych, a zarazem skutecznych i delikatnych preparatów zajmuje mniej czasu i energii. Niemiecka chemia gospodarcza jest sprzedawana na rynek wielu krajów. Skuteczność i efektywność pracy ze środkami czystości pochodzącymi zza granicy jest wyższa niźli z preparatami kupowanymi w polskich sklepach. Środki czystości z Niemiec generują oszczędności zarówno pieniędzy, ze względu na większą wydajność, jak również czasu, z powodu wyższej skuteczności działania” 

Wszystkie produkty firmy Euduco Group Polska można kupić w Centrum Budownictwa i Ogrodnictwa EREM
10553960_1177185678965810_4221572783337907451_o (1)

 DSC09906