Zakończyły się III Targi Akcesoriów Meblowych – DOMATOR 2018

Podczas Targów Akcesoriów Meblowych w przemyskiej firmie DOMATOR  zaprezentowane zostały oferty producentów i dystrybutorów z branży meblowej, dekoracyjnej, wykończeniowej oraz dodatków.  Swoje produkty prezentowało 32 wystawców z Polski i zagranicy. Gościem specjalnym był Darek ,,Stolarz”, który promował i polecał akcesoria meblowe firmy GTV.

Targi stanowiły platformę biznesową dla międzynarodowych kontraktacji, przestrzeń dla pasjonatów wyposażenia wnętrz, projektantów wnętrz, właścicieli firm, sklepów oraz klientów indywidualnych.

Podczas całego dnia odbywały się różne konkursy, min. okuwania drzwi przesuwnych systemu GTV na czas, w których jurorem i wręczającym nagrody był Darek ,,Stolarz”

Dużym zainteresowaniem cieszyły się również ciekawe prezentacje producentów mebli połączone z prelekcją przedstawicieli  firm, którzy na bieżąco udzielali odpowiedzi na wszystkie pytania zainteresowanych osób.

Pomimo deszczowej pogody goście dopisali, a organizatorzy  zadbali  o nich na najwyższym poziomie. Doskonały catering,  gorące i zimne przekąski , słodycze, napoje i rewelacyjna zupa gulaszowa   pozwolił na wielogodzinne uczestnictwo w targach w wyborowym towarzystwie i wspanialej atmosferze.

 

Firma DOMATOR  istnieje na rynku akcesoriów meblowych od 1999 roku. Aktywnie działa na rynku Polskim oraz Ukraińskim, stale rozbudowuje sieć przedstawicieli handlowych. Dba o najwyższą jakoś usług za najniższą cenę. W swojej ofercie ma nie tylko handel ale również usługi na najwyższym poziomie.  2Oferuje swoim klientom: meble kuchenne na wymiar, szafy wnękowe, garderoby, meble biurowe oraz meble do sklepów. Każdy produkt jest indywidualnie dostosowany do  potrzeb klienta. Przed przystąpieniem do realizacji klient ma możliwość obejrzenia wizualizacji komputerowej. Do wszystkich mebli są wykorzystywane materiały najwyższej jakości. Dodatkową usługą jest formatyzowanie na wymiar oraz oklinowania krawędzi obrzeżami PCV, ABS. Firma posiada nowoczesną piłę panelową firmy HOLZMA oraz okleiniarkę firmy BRANDT dzięki czemu zapewnia najwyższą jakość oferowanych usług.

Właściciele dbają o to, aby oferta była atrakcyjna pod względem proponowanych wzorów i kolorów, zgodna z najnowszymi trendami obowiązującymi  w branży. Dbają o potrzeby klienta oraz o utrzymanie dobrych relacji z partnerami handlowymi, co stale buduje pozytywny wizerunek firmy.