Zapraszamy do wspólnego grania z WOŚP w Galerii Sanowa

Po raz kolejny zapraszamy wszystkich mieszkańców Przemyśla i okolic do wspólnego grania z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy w Galerii Sanowa w dniu 15 stycznia od godziny 10:00.

Tegoroczny ogólnopolski finał odbędzie się pod hasłem „Pediatria i godna opieka ludzi w podeszłym wieku”, co oznacza, że razem z Orkiestrą wspierać będziemy najmłodszych i najstarszych.

Aby umilić Państwu ten dzień Galeria Sanowa przygotowała mnóstwo atrakcji zarówno muzycznych jak i tanecznych i sportowych. Wystąpią dzieci z przedszkola nr 11 z oddziałami integracyjnymi, Zumba Kids, Foxal, Golden Dance, dzieci ze studia piosenki dziecięcej AGA przy CK, zespoły z MDK: Masharti, VIP no RIP, Misnamed oraz grupy iluzjonistycznej Triple magic. Odbędą się również widowiskowe pokazy sportowe w wykonaniu podopiecznych Stowarzyszenia Sportowego Kinsen (Klub Aikido i Iaido) i pokazy klubu spinningowego HOT’n’Ride. Swoje umiejętności zaprezentuje także Klub MMA Przemyśl i Duet akrobatyczny z CK Przemyśl.

W trakcie trwania powyższych występów odbywać się odbędą się liczne animacje dla dzieci tj. gry i  zabawy sportowe, malowanie buziek, modelowanie baloników i kącik plastyczny. Zorganizowany zostanie również kiermasz gadżetów WOŚP. Będzie też wspólne gitarowe granie utworu Hey Joe.

Od godziny 16:30 zapraszamy na koncerty muzyczne – zagrają Kuba&Sabina, Dominika Barabas, a o godz. 19:00 gwiazda wieczoru Kasia Wilk.

Na zakończenie imprezy o godzinie 20:00 „Światełko do Nieba”.

Dołącz, baw się i pomagaj!