3 Halowy Turniej Piłki Nożnej Jednostek Budżetowych w Przemyślu

Już po raz trzeci na obiektach Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w  Przemyślu spotkali się uczestnicy halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta miasta Przemyśla. W tegorocznej edycji udział wzięło sześć drużyn. Organizatorem rozgrywek  jest  Straż Miejska w Przemyślu,  która w tym roku będzie również gospodarzem jubileuszowego piętnastego turnieju piłkarskiego służb mundurowych który odbędzie się w październiku.

Wśród gości i kibiców, na hali byli prezesi spółek miejskich, prezydenci, radni, koledzy i koleżanki z biur a ci którzy zamienili garnitury na sportowe koszulki chcieli się zaprezentować z jak najlepszej strony.  Ambicji i sportowego zacięcia nie brakowało nikomu. Wprawdzie każdy twierdził że jest to tylko zabawa ale wychodząc na parkiet zapomina na chwilę o zabawie i stara się wcielić w Lewandowskiego Messiego czy Ronaldo. Najważniejsza była jednak wspaniała zabawa chodź nie jeden prezes po cichu liczył na sukces swojej drużyny.

Turniej wygrał zespół PGM na drugim miejscu uplasowali się urzędnicy z Magistratu, a najniższy stopień podium zarezerwowali sobie dobrą grą prawnicy. Miejsce czwarte zapewnili sobie pracownicy PWiK kolejną lokatę drużyna MPEC. Organizatorzy turniej Straż miejska jak przystało na dobrego gospodarza oddała wszystkie wyższe lokaty gościom sami zadawalając się ostatnim miejscem w turnieju. Już za rok kolejna edycja sportowych zmagań o puchar Prezydenta Miasta Przemyśla w całkiem nowej udoskonalonej formule.