Bartosz Romowicz, Burmistrz Ustrzyk Dolnych lider Polska 2050 na Podkarpaciu z wizytą w Przemyślu

Bartosz Romowicz, Burmistrz Ustrzyk Dolnych, Przewodniczący zarządu partii Polska 2050 Szymona Hołowni w województwie podkarpackim odwiedził Przemyśl. W ramach akcji “Romowicz w trasie” spotkał się z mieszkańcami na targowisku, Rynku, z lokalnym przedsiębiorcami i mieszkańcami „Grodu nad Sanem”.

Wśród ludzi rośnie frustracja i choć niektórym ciężko głośno powiedzieć co jest jej przyczyną z rozmów jasno wynika, że tak ciężko jeszcze nie było. Byli też tacy, którzy rozmawiając ze mną oglądali się za siebie z obawy czy ktoś ich nie filmuje lub nie robi zdjęcia. Do takich absurdów już zaczyna dochodzić , że nie można spokojnie porozmawiać bo ludzie się boją   – powiedział Bartosz Romowicz, podsumowując wizytę w Przemyślu. Podczas rozmów z handlowcami uczestniczył Arkadiusz Południak tworzący struktury partii a zarazem lider POLSKA 2050 w Przemyślu.

W centrum miasta odbyła się „Kawa z Romowiczem”, czyli rozmowy z kubkiem gorącej kawy lub herbaty. Przechodniów do rozmowy zapraszali Arkadiusz Południak, tworzący struktury POLSKA 2025 w Przemyślu oraz  Bartosz Romowicz.

Chcę rozmawiać z każdym jak równy z równym. Bo takiej właśnie polityki potrzebuje Polska, blisko ludzi. Czego sobie i Państwu życzę – powiedział Romowicz.

Przemyśl to kolejne odwiedzane miejsce przez polityków partii Polska 2050 Szymona Hołowni. Wcześniej podobne spotkania odbyły się m.in. w Przeworsku, Lesku, Sanoku i Dębicy. Romowicz zapowiada kolejne wizyty w regionie.

Chcę zapewnić że obecne nasze działania to nie kampania wyborcza która przecież się jeszcze nie rozpoczęła. Mam nadzieję a raczej jestem przekonany , że takie spotkania jak dzisiaj w Przemyślu to dobrze spędzony czas na rozmowach i kontaktach z mieszkańcami aby w przyszłości nie być tu anonimowymi politykami a osobami którym będzie można zaufać – powiedział Bartosz Romowicz.

Wieczorem odbyło się otwarte spotkanie z mieszkańcami poprzedzone konferencją prasową dla lokalnych mediów. Zapis konferencji przedstawiamy poniżej.