Bowling pod stokiem, szkoła wizerunku i rockowa wigilia

Tegoroczną Świąteczną Akademię partnerów PM w Wiśle rozpoczęła regionalna kolacja w Karczmie „Bufetowej” Hotelu Stok. Prezes Henryk Kretek  powitał wszystkich i opowiedział o przygotowanych atrakcjach na najbliższy weekend.  Po rozgrzewającym posiłku zaproszeni goście i partnerzy PM przenieśli się na salę bowlingową, aby stanąć do indywidualnej rywalizacji o Puchar FitLine, walizkę pełną Activize’a i inne nagrody.

 W kolejnym dniu odbyła się część szkoleniowa. Prezes PM Polska  Henryk Kretek zapowiedział zmiany w polityce firmowej, które zaczną być wdrażane już na początku 2017 roku. Opowiedział również wzruszającą historię z życia jednego z pracowników PM, która stała się inspiracją dla założyciela PM-International oraz zespołu ekspertów FitLine do opracowania nowego rewelacyjnego produktu. Światowa premiera tego suplementu będzie miała miejsce w najbliższym miesiącu.


Pokaż co masz w szafie i garażu, a powiem ci… czy i jak szybko zrobisz karierę w network-marketingu! Tak w skrócie można podsumować wykład stylistki i personal shopper Agaty Dominik oraz profesjonalnego doradcy motoryzacyjnego Michała Gruszczyka. Wspólnym mianownikiem tych dwóch, tylko pozornie różnych dziedzin, jest dbałość o wizerunek – w każdym detalu. Doradcy przekonywali, że wrażenie wywarte podczas pierwszego kontaktu to często jedyna okazja, aby przekonać do siebie potencjalnego partnera biznesowego

 Podczas wieczornego spotkania nie mogło zabraknąć wspólnie spędzonych chwil przy wigilijnym stole z osobami, które łączą relacje służbowe, koleżeńskie oraz rodzinne. Atrakcją wieczoru był zespól rockowy Mr. Pollack, który koncertuje w kraju i za granicą z własnymi kompozycjami, coverami najsłynniejszych światowych gwiazd rocka oraz własnymi aranżacjami muzyki poważnej.

Na Akademii Świątecznej był również czas dedykowany partnerom, którzy awansowali na kolejne pozycje planu marketingowego, wyróżnienia wręczał osobiście prezes PM Polska. Nagrody odebrali także zwycięzcy turnieju  bowlingowego w kategorii dzieci i dorosłych. Miłą niespodzianką dla Prezesa były upominki własnoręcznie przygotowane przez dzieci.

Pod świąteczną choinką dla nikogo nie zabrakło prezentów, wszyscy z uśmiechem i zaciekawieniem rozpakowywali swoje, a radość widać było na twarzach nie tylko dzieci ale również dorosłych.

Muzycy zespołu Mr.Pollack grali największe hity, które umilały wspólne świętowanie, ale także poderwały uczestników z krzeseł! Na koniec wieczoru wszyscy świetnie bawili się na parkiecie, tańcząc i śpiewając wraz z zespołem znane fragmenty popularnych utworów.