Dzięki nam mają szanse przetrwać – 10 grudnia rusza WIRTUALNY JARMARK BOŻONARODZENIOWY w Przemyślu! Zapraszamy do zapisów!

Już 17 grudnia Rynek Starego Miasta rozświetli feeria bożonarodzeniowych światełek i ozdób, pojawią się choinki, stroiki, szopki, łańcuchy, skrzaty i wszystko, co kojarzy się z najpiękniejszymi świętami w roku. Mimo panującej pandemii i wielu obostrzeń z nią związanych, zdecydowaliśmy się na zorganizowanie tradycyjnego Jarmarku Bożonarodzeniowego. Niestety, ze względu na mocno wyśrubowane restrykcje, tym razem na jarmarcznych stołach nie pojawią się świąteczne smakołyki.

Galeria WIRTUALNY JARMARK

W związku z powyższym przemyskiemu Jarmarkowi Bożonarodzeniowemu towarzyszyć będzie też WIRTUALNY JARMARK, za pośrednictwem którego pragniemy wspomóc naszych lokalnych przedsiębiorców. Tych wszystkich, którzy z różnych względów nie mogą zaprezentować swoich wyrobów podczas imprezy w Rynku.

Już teraz  uruchamiamy dla Państwa specjalną stronę internetową, na której zaprezentujemy cały wachlarz produktów świątecznych – w tym także ofertę przemyskich gastronomów.

 

wirtualny_do_netu__BI2.png

Zapraszamy Państwa – wszystkich dotychczasowych i nowych partnerów naszej dorocznej imprezy – wystawców, rzemieślników, artystów, tworzących piękne, świąteczne produkty, a także restauratorów i właścicieli sklepów z Przemyśla i powiatu przemyskiego, oferujących produkty przeznaczone na sprzedaż podczas tradycyjnego Jarmarku – do wypełniania formularza zgłoszeniowego, znajdującego się na stronie jarmark.przemysl.eu.

Galeria WIRTUALNY JARMARK 2020

Przed wypełnieniem elektronicznego formularza zgłoszeniowego, prosimy o zapoznanie się z regulaminem wydarzenia. Znajdują się w nim bardzo ważne informacje, również o tym, jakie warunki należy spełnić, aby móc pojawić się na  stronie jarmarku.

 

WIRTUALNY JARMARK uruchomiony zostanie już w najbliższy czwartek, 10 grudnia, warto więc się pospieszyć, aby wraz z chwilą jego otwarcia móc zaprezentować swoją ofertę mieszkańcom naszego miasta.

Serdecznie zachęcamy Państwa do udziału w przemyskim WIRTUALNYM JARMARKU! Klikajcie, udostępniajcie, rejestrujcie się! Sprawmy, by nadchodzące święta, mimo bardzo trudnego roku, były piękne dla wszystkich. Dla Was – Drodzy Przedsiębiorcy, Rękodzielnicy i Gastronomowie – i dla nas – Waszych klientów. Do zobaczenia!

tekst: Agata Czereba UM w Przemyślu