Dzisiaj mija dwa lata od pierwszego koncertu festiwalu „LEGENDY ROCKA – Dolina Sanu” Zagrał dla nas ANOTHER PINK FLOYD

To już dwa lata jak na rynku w Przemyślu rozbrzmiewała muzyka legendy rocka grupy Pink Floyd.

Wszystkim się wydawało że cykliczność takiego festiwalu to tylko stwierdzenie faktu i potoczy się dalej. Nikt wtedy nie przypuszczał że rok kolejny stanie się światową katastrofą a pandemia zawładnie światem.

Od tamtej pory wszystko się zmieniło i u Nas i wśród Was – fani dobrej muzyki. Pozamykane sale koncertowe, zakaz imprez masowych czy całkowity zakaz koncertów plenerowych. Dzisiaj wspominamy tamten dzień gdy jako telewizja podkarpacka producent tamtego wydarzenia planowaliśmy wielkie święto muzyczne. THE WALL zabrzmiało na Przemyskim rynku jako pierwszy tego typu wielki koncert i tak miało być co roku. Dzisiaj możemy już powiedzieć – tak będzie dalej. Tak się będzie działo w każdy kolejny rok i każdy kolejny pierwszy weekend września. Festiwal Legendy Rocka jest i będzie trwał.

W tym roku jeszcze ze względu na delikatne obostrzenia nie zdecydowaliśmy się na masową imprezę ale wiemy że druga edycja Legend Rocka  odbędzie się 27 listopada w sobotę wyjątkowo na deskach sceny Zamku Kazimierzowskiego w Przemyślu. Koncert i wykonawcy na dzień dzisiejszy są owiani tajemnicą ale już niebawem poinformujemy kto tym razem zagości w Przemyślu. Druga edycja festiwalu będzie połączona z naszym telewizyjnym świętem czyli wielką galą jubileuszową dziesięciu lat tvpodkarpackiej. Wstęp na galę jak i na koncert gwiazdy wieczoru jest bezpłatny.

Poniżej chcemy przypomnieć Wam jak się bawiliście na koncercie grupy Another Pink Floyd

8 września 2019 roku podczas pierwszej edycji festiwalu.

Już niebawem zaprezentujemy Wam cały zapis tamtego wydarzenia.