Festyn rodzinny w Centrum Budownictwa i Ogrodnictwa EREM

Z okazji 15 urodzin sieci PSB Mrówka, Centrum Budownictwa i Ogrodnictwa EREM zorganizowało festyn rodzinny. Na klientów marketu oraz ich dzieci, czekały liczne atrakcje i konkursy z nagrodami. Dla najmłodszych dmuchana zjeżdżalnia- zamek, stoisko z popcornem i watą cukrową, malowanie twarzy i kolorowanie ogromnej mrówki, a dla wielbicieli wrażeń, symulator wyścigów samochodów. Smakosze ustawiali się w kolejce po coś wyjątkowego, pyszne naleśniki smażone na miejscu z dodatkami jak marzenie. Wszystkie atrakcje były obleganie przez dzieciaki, ale największym zainteresowaniem cieszyły się wspólne tańce i zabawy z prowadząca imprezę animatorką Sylwią.

Nie zabrakło też atrakcji i konkursów z nagrodami dla dorosłych uczestników festynu, na nich czekał grill i złocisty napój chłodzący z pianką.

Podczas festynu swoją ofertę prezentowały firmy współpracujące na co dzień z marketem budowlanym Mrówka. Odbyło się wiele konkursów , min. wbijania gwoździ jednym uderzeniem, oraz noszenie wiader z farbą na różnych dystansach.

Od początku imprezy wszyscy uczestnicy festynu kibicowali przemyskim klubowiczom Openfit podczas zawodów EREM CROSS CHALLANGE

Sportowcy rywalizowali w bardzo trudnych konkurencjach wytrzymałościowych, skoki, pompki, podciąganie się na drążku, podnoszenie ciężarów i brzuszki w słońcu i ulewnym deszczu wprawiły oglądających w prawdziwe osłupienie. Można śmiało powiedzieć, że kondycja sportowców godna podziwu, a kobiety, które ćwiczyły na równo z mężczyznami to naprawdę ,,twarde babki”. Rozstrzygnięcie zawodów odbyło się przy pięknym słońcu, które z pewnością zaraziło się pozytywną energią cross treningu.