Jak dobrać idealny kostium kąpielowy do figury

Niestety wszystko to co udaje nam się maskować pod odpowiednio dobranym ubraniem w ciągu całego roku, na plaży staje się problemem. Za mały kostium powoduje wrażenie, że jesteś otyła, zbyt duży niewygodę w pływaniu i samopoczuciu. Dobrze dobrany strój kąpielowy, to lepsza figura, lepsze samopoczucie, bez zbędnych myśli: „Jak ja wyglądam?”

Jeśli nie jesteś zadowolona ze swojego ciała, nie musisz ukrywać go w szczelnie zabudowanym jednoczęściowym kostiumie kąpielowym, czy rezygnować z rozbierania się na plaży. Każdy problem można rozwiązać.

Podczas rozmowy z brafitterką okazuje się, że mankamenty sylwetki można zniwelować dobierając kostium kąpielowy do figury określając jej typ i rozpoznając pasujące do niej fasony, a nawet wzory i kolory. Właścicielka salonu Paryżanka w Rzeszowie Monika Bardian doradza jakie kolory są najlepsze dla danego typu urody. Zdradza drobne szczegóły, które pomogą każdej zakłopotanej kobiecie.

Kilka rad pani Moniki ; jasny kolor z ozdobami przyciąga wzrok, można go używać żeby podkreślić to, czym chcesz się pochwalić. Natomiast ciemne, gładkie materiały nie chwytają spojrzeń więc można je wykorzystaj aby odwrócić uwagę od tych części ciała, które chcesz ukryć. Jeśli myślisz, że masz za mały biust wybieraj stanik usztywniany, typu push-up, z fiszbiną, a jeśli uważasz, że twój biust jest za duży wybieraj staniki z gładkiej tkaniny, bez usztywnień i ozdób.

W Salonie Paryżanka profesjonalny personel pomoże dobrać odpowiedni strój na plażę dla każdej kobiety, a do stroju dobrać pareo, które, może zamaskować brzuch, uda i pośladki, a zarazem jest przewiewne i bardzo kobiece.

Odcinek programu ,,Zmierz się z brafitterką” nagraliśmy dzięki SPA Hotel Gloria w Przemyślu