Gala Ślubna w Dworze Wapowce

W Dworze Wapowce pod Przemyślem, odbyła się pierwsza Gala Ślubna, która dla organizatorów okazała się strzałem w dziesiątkę.

Odbyły się  pokazy mody ślubnej, bielizny, sukni wieczorowych, degustacje, pokazy fryzur i makijażu, zabiegi kosmetyczne, taneczne show, prezentacje dekoracji ślubnych, zaproszeń, fotografii i wiele innych atrakcji. Z okazji Świętego Mikołaja organizatorzy przygotowali niespodziankę dla dzieci, zaprosili Mikołaja do wspólnej zabawy, który przyniósł ze sobą mnóstwo prezentów i słodyczy.Dwór Wapowce

W pierwszym pokazie sukien wieczorowych i wizytowych  na scenie prezentowała się firma IGAR, która ma wieloletnie doświadczenie w kreowaniu mody. Jej atutem jest możliwość realizowania indywidualnych projektów i możliwość zamówienia wymarzonej sukni na miarę.

Pokaz bielizny wieczorowej i ślubnej ,,Sekret Kobiety” przyciągną wzrok  nie tylko kobiet, mężczyźni wprost nie mogli oderwać wzroku od modelek.

Dwór WapowcePropozycje pierwszego tańca zaproponowała Szkoła Tańca A-Z, która często uświetnia imprezy na Podkarpaciu. Pokaz sukni ślubnych, na który czekały z niecierpliwością wszystkie narzeczone zaprezentował Salon sukien ślubnych Gaja. Imprezę odwiedziły tłumy gości, porównujących firmy z branży ślubno-weselnej.  Każda z firm przygotowała specjalne oferty dla narzeczonych.

Klub fitness proponował prawdziwe metamorfozy ślubne hasłem ,,schudnij zdrowo”. Można było skorzystać z porady wizażystki, kosmetyczki, fryzjerów i dietetyka. Wśród wystawców zobaczyliśmy firmy zajmujące się organizacją wesel, oprawą muzyczną, fotografów i filmowców. Weselne, ciasteczka, babeczki i desery rozpływały się w ustach, a miejscem okupowanym przez łasuchów była  fontanna czekoladowa. Podczas gali można było umówić się na indywidualny dobór pielęgnacji i makijażu do potrzeb i rodzaju skóry. Dwór WapowceImpreza była okazja do zapoznania się z ofertami rodzimych przedsiębiorców, zaoferowania swoich usług  klientom, a także poznania Dworu Wapowce, który ma znakomite warunki do organizacji wesel i imprez okolicznościowych. Posiada sale biesiadną w karczmie z pełnych bali drewnianych przygotowana do imprez biesiadnych, oraz poprawin przy pieczonym na ruszcie dziku lub prosiaku. Obok karczmy znajduje się wiata na 120 osób. Opiekę nad dziećmi, które można ze sobą zabrać na każdą imprezę sprawują animatorzy w Sali zabaw Koliberek.

Wyjątkowym prezentem dla nowożeńców jest apartament oraz atrakcyjne rabaty dla gości weselnych na noclegi. W tym roku Dwór Wapowce w prezencie ślubnym oferuje nowożeńcom weekendowy pobyt w ośrodku wypoczynkowym pod Krakowem.