Grupa TRIPLE MAGIC oczarowała gości naszego Jubileuszu

Jedyna lokalna grupa iluzjonistyczna założona przez trzech znajomych, których połączyła wspólna niecodzienna pasja. Oficjalnie działają już od prawie dwóch lat, natomiast od początku bieżącego roku zaczęli publikować swoje dokonania powszechnie w social mediach. Tematykę swoich występów i materiałów określają jako iluzja kontaktowa (oparta na intensywnej interakcji z widzem), elementy mentalizmu i czytania w myślach, demonstracje karciane i hazardowe, oraz efekty z użyciem wszelkiego rodzaju przedmiotów codziennego użytku, takich jak monety czy pierścienie.13334737_10207958260011763_432119212_o Przy odrobinie szczęścia można ich spotkać w miejscowych lokalach, lub podczas ulicznych pokazów w takich miejscach jak chociażby rynek. Każdy z wyżej wymienionej trójki prezentuje odmienny styl, dopasowany do własnych upodobań.

Dawid – Najmłodszy w grupie. Uczeń szkoły średniej. Preferowane zagadnienia to wizualne manipulacje karciane, oraz efektowne tasowanie kart.

Mateusz – W tym roku mija 10 lat, odkąd zamienił talię kart na atrybut swej pasji. Na co dzień – ojciec rocznej Lei, mąż Wiktorii, oraz marketingowiec w Angielskiej firmie medialnej. Prezentuje niebanalne efekty i odszyfruje Twoje myśli.

Łukasz – Student Krakowskiego AGH. Każdy jego efekt posiada swą historię, oraz dozę humoru. Daj się zaskoczyć w najmniej oczekiwanym momencie.