Huczne powitanie lata w Villi Bolestraszyce

Villa Bolestraszyce już po raz drugi gościła imprezę Starostwa Powiatowego w Przemyślu ,, Powitanie lata”. Przy pięknej słonecznej pogodzie na scenie można było posłuchać występów rodzimych zespołów z Przemyśla, wśród których był między innymi – REVOLT i znani bluesmeni Simple Music Team. Zaproszonych gości oraz licznie zgromadzoną publiczność podczas uroczystego otwarcia imprezy przywitali, Starosta Przemyski Jan Pączek, Wójt Gminy Żurawica oraz współorganizatorzy z Villi Bolestraszyce.

Występom nie było końca, a na wieczorne szaleństwo w rytmach Disco Polo, przygotowała napływające tłumy do Villi Bolestraszyce Szkoła Tańca A-Z

Przy muzyce i animacjach grupy Disco Polo Show wierni fani tego gatunku rozgrzewali się prawie do czerwoności. W końcu wybiła godzina dwudziesta pierwsza i sceną zawładnęła gwiazda wieczoru – zespół EXAITED, przy którym bardzo dobrze bawili się zarówno młodsi jak i starsi uczestnicy imprezy.

Kiedy wszystkim wydawało się, że to już koniec atrakcji tego dnia na scenę powrócili w dobrych humorach Panowie z zespołu Disco Polo Show wraz ze swoimi tancerzami. Wieczór powitania lata w Villi Bolestraszyce na pewno zapadnie w pamięci uczestników na wiele tygodni i zapewniamy, że ta impreza nie była w tym miejscu ostatnią tego lata.

Zdjęcia – Starostwo Powiatowe w Przemyślu