IGA zamieszkała w Przemyślu

IGA wybrała sobie Przemyśl nie bez przypadku. Zapragnęła zamieszkać tu od chwili gdy ujrzała to urokliwe miejsce na ziemi. Już od najbliższej soboty IGA będzie oficjalną mieszkanką Przemyśla. Przedstawmy zatem nowego członka naszej społeczności.

IGA to pierwsza gra miejska, która dziać się będzie w rzeczywistości z wykorzystaniem specjalnych map przygotowanych na urządzenia mobilne bez konieczności instalowania dodatkowych aplikacji. Jej cykliczność zapewnia jej powodzenie a teren naszego miasta, powiatu oraz w przyszłości całego województwa podkarpackiego niesamowitą promocję. Cykl gier IGA odbędzie się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Wojciecha Bakuna.

Celem gry jest aktywna zabawa z użyciem urządzeń mobilnych dla wszystkich bez względu na wiek oraz zainteresowania. Gra jest dla mieszkańców miasta w tym grup zorganizowanych typu szkoły, rodziny jak i turystów przyjeżdżających z różnych części Polski oraz Świata, którzy szukają nowego sposobu na jednoczesną zabawę oraz poznanie miasta jak i okolic.

Gra od trzeciej edycji dostępna będzie w kilku wersjach językowych specjalnie dla turystów z zagranicy w tym j. angielski, j. niemiecki oraz w j. ukraińskim, co zdecydowanie zwiększy zainteresowanie naszym miastem.

Obszerna prezentacja oraz pierwsza edycja gry rusza już 13.04.2019 na Przemyskim Rynku o godzinie 14:30 na którą serdecznie wszystkich zapraszamy. To właśnie tam zaprezentujemy możliwości gry a są one ogromne:

– trzy poziomy trudności

– kilka opcji gry: typu sport, fotografia, wiedza i wiele wiele  innych

– kilka różnych map

– setki zadań do wykonania.

Igusia fajnie , że jesteś z nami mamy nadzieję, że pozostaniesz tu i nie uciekniesz do innego miasta bo właśnie takich „mieszkańców” nam potrzeba .