Jubileusz 25 – lecia Szkoły Tańca „A-Z” i 20 Przemyska Gala Taneczna

Szkoła Tańca „A-Z” Aleksandry Sołgi to firma z tradycjami, w tym roku świętuje jubileusz 25 – lecia. W ciągu tych dwudziestu pięciu  lat ukończyło ją wielu uzdolnionych tancerzy i tancerek z naszego regionu, którzy mogą poszczycić się wieloma sukcesami i nagrodami w dziedzinie tańca.

Jak co roku Przemyska Fundacja Rozwoju Tańca i Szkoła Tańca „A-Z” wraz z Przemyskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji i Przemyskim Centrum Kultury „ZAMEK” organizują taneczną ucztę jaką jest ,,Przemyska Gala Taneczna – Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla”, w tym roku była to już dwudziesta edycja tego wydarzenia. Sympatycy tańców towarzyskich  mieli okazję obejrzeć pary taneczne startujące w różnych klasach tanecznych i kategoriach wiekowych.  Imprezie towarzyszyła gorącą taneczną atmosfera.

…Taniec jest jedną z najstarszych sztuk nierozerwalnie związanych z życiem ludzkim. To dziedzina, w której jest się zarówno artystą, jak i tworzywem…

Szkoła Tańca ,,A-Z”organizuje:  Kursy tańca na każdą okazję… wesela, dancingi, studniówki… dla dorosłych i młodzieży; Lekcje dla Narzeczonych ( choreografia Pierwszego Tańca ) Dance Fitness – solo dla Pań

KURSY: – tańce towarzyskie ( walc angielski, walc wiedeński, tango, foxtrot, quickstep, samba, cza-cza , rumba, paso doble, jive ) – Tango argentyńskie – tańce karaibskie: Salsa, Bachata, Merengue… – Dancehall – Rock’n roll, West Coast Swing … oraz zwykłe tańce tzw. imprezowe ; m.in. disco samba, disco blues, discofox, „2 na1”.