Nie idę do wyborów przeciw komukolwiek …

Kolejną osobą która przyjęła nasze zaproszenie do programu „Przedwyborcze rozmowy” jest kandydat na stanowisko prezydenta miasta Przemyśla Janusz Hamryszczak. Rozmowę, którą przeprowadziła nasza redakcyjna koleżanka Iwona Turowska przedstawiamy poniżej. Członkowie Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość przy okazji tego materiału poprosili nas o publikację listu do mieszkańców Miasta Przemyśla. Poniżej publikujemy w całości list oraz materiał telewizyjny.
Drodzy Mieszkańcy Przemyśla,

21 października w wyborach samorządowych możemy i powinniśmy zagłosować wszyscy. To nie jest prawdą, że nie można głosować na Prawo i Sprawiedliwość w okręgach nr 2 i nr 3. Nikt nie może Państwu tego zabronić. W każdym z okręgów wyborczych w Przemyślu można głosować na naszego kandydata na Prezydenta Przemyśla Janusza Hamryszczaka oraz na naszych kandydatów do Sejmiku Województwa Podkarpackiego. Dodatkowo, w okręgu nr 1 i nr 4 można głosować na naszych kandydatów do Rady Miejskiej.

Chcemy dla Państwa pracować, realizować dobre projekty, takie jak: wypłaty na dzieci 500+, wypłaty dobry start 300+, budowę nowych mieszkań w programie Mieszkanie+ i wiele innych, które tylko Prawo i Sprawiedliwość dzięki wsparciu Urzędu Marszałkowskiego i Rządu Rzeczypospolitej Polskiej jest w stanie sprawnie zrealizować. Nie zmarnujmy tej szansy, nie wybierajmy krzykaczy, demagogów ludzi bez doświadczenia i wykształcenia, którzy nie mają żadnego pomysłu, żadnego programu, a tylko manifestują i krzyczą przeciwko wszystkim.

W każdym z okręgów wyborczych możecie Państwo głosować na naszych kandydatów:

Janusza Hamryszczaka – kandydata na Prezydenta Przemyśla;

Piotra Pilcha, Macieja Lewickiego, Mariusza Króla – kandydatów do Sejmiku Województwa Podkarpackiego;

Do Rady Miejskiej – kandydaci w okręgach wyborczych 1 i 4.

PAMIĘTAJMY W KAŻDYM OKRĘGU WYBIERAMY NASZEGO PREZYDENTA – nie bójmy się, nikt nie może nam tego zabronić!

Materiał Wyborczy: KW Prawo i Sprawiedliwość