Wybory Miss WSIiZ 2018

W klubie akademickim  IQ odbyła się uroczysta Gala Finałowa Miss WSIiZ 2018. 19 kwietnia 2018r o koronę najpiękniejszej walczyło 12 studentek rzeszowskiej uczelni. Podczas uroczystej Gali finalistki prezentowały się w różnych odsłonach. Zupełną nowością była prezentacja w strojach kąpielowych przygotowana przez Salon Bielizny Paryżanka. Właścicielka salonu pani Monika Bardian dobierając stroje brała pod uwagę odmienność kulturową oraz religijną kandydatek. Pokaz miał charakter romantyczny. Do strojów zostały dobrane kolorowe wianki i zwiewne pelerynki wykonane przez panią Natalię Biernat ze Studia Florystyczno-dekoracyjnego  Anthemis. O oprawę zdjęciową zadbała firma Arpifoto. Prezentacja wzbudziła w widzach duże zainteresowanie i ciekawość. Właścicielka Paryżanki zasiadając  w jury konkursu w sposób szczególny uhonorowała indywidualną nagrodą kandydatkę z Ukrainy Vasylenę Renkas. Wygląda na to, że kandydatki ubrane w stroje kąpielowe marek Jolidon Poland i FEBA z salonu bielizny Paryżanka pozwoliły wszystkim uczestnikom poczuć gorącą atmosferę nadchodzącego lata.

Gala Finałowa została dodatkowo wzbogacona o materiały filmowe prezentujące sylwetki finalistek, jak i pracę nad wydarzeniem, aż do wielkiego finału.

Zaszczytny tytuł Miss WSIiZ 2018 zdobyła Svetlana Khomenko z Rosji, studentka II roku na kierunku grafika komputerowa.

Vice Miss WSIiZ 2018 została Zuzanna Czechowska.

Miss WSIiZ International 2018 otrzymała Shailza Gahlot z Indii,

Vice Miss WSIiZ International 2018 została Saule Baikesh z Kazachstanu.

Oprócz najważniejszych, przyznano także pięć tytułów dodatkowych. Internauci wskazali swoją laureatkę,  tytuł Miss Internautów zdobyła Saule Baikesh.

Organizatorem wydarzenia był Samorząd Studencki WSIiZ, zaś głównym koordynatorem Kinga Bednarz.