Ruszyły Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz EREM EXPO w Przemyślu

Erem Mrówka  po raz pierwszy jest organizatorem Targów Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz  EREM EXPO, które rozpoczęły się 18 marca oficjalnym przecięciem wstęgi przez Włodarzy miasta i właściciela Erem Mrówka w Hali Sportowej w Przemyślu przy ul. Mickiewicza 30.

Organizatorzy za cel założyli sobie , aby prezentowana na targach oferta była jak najbardziej przekrojowa, prezentuje się na nich około pięćdziesięciu wystawców branż  od budownictwa,  po aranżację i wyposażenie wnętrz, pracownie projektowania i urządzania wnętrz oraz ogrodów, deweloperzy oraz instytucje finansowe. Nie zabrakuje również instytucji wspierających rozwój budownictwa. Podczas targów prezentowane są doskonałe jakościowo i funkcjonalnie materiały, odpowiednio dopasowane do potrzeb systemy, technologie, które sprawiają, że życie staje się bardziej komfortowe, ale również dbające o ekologię i ostatecznie, o portfel inwestora.

Organizując pierwsze Targi Budownictwa i Wyposażania Wnętrz w Przemyślu EREM stawia sobie za cel stworzenia okazji dla firm produkcyjnych, handlowych i usługowych, związanych z szeroko pojętą branżą budowlaną, do prezentacji oferty zainteresowanym klientom nie tylko z naszego miasta i regionu, ale również z Ukrainy. Osobom  budującym własny dom, planującym jego budowę, przebudowę bądź remont mieszkania oferowany jest bogaty program edukacyjny poświęcony najważniejszym etapom realizacji inwestycji. Program debat i wykładów uzupełnia rozbudowane centrum porad, w którym zaproszeni goście mogą liczyć na indywidualne, bezpłatne konsultacje.

Centrum Budownictwa i Ogrodnictwa EREM z siedzibą w Przemyślu powstało w 1998r. Obecnie zatrudnia 130 osób, dysponuje placem manewrowym i miejscami parkingowymi dla klientów, nowoczesną bazą transportową i kompetentną załogą. Prowadzi obsługę inwestycji, zaopatruje sklepy, składy budowlane, firmy wykonawcze i odbiorców indywidualnych. EREM jest udziałowcem największej grupy zakupowej materiałów budowlanych – Grupa PSB, która zrzesza 420 składów budowlanych i 205 marketów PSB Mrówka oraz 43 centra handlowe PSB-Profi.