Przygotujcie się na prawdziwe filmowe ROADSHOW!

Movie Drive | Kino Samochodowe to nowy projekt, który z pewnością zainteresuje fanów kinematografii, motoryzacji oraz niestandardowej rozrywki. Wielkie ekrany, a przed nimi morze samochodów to obrazki znane z amerykańskich filmów. Niesamowity rarytas – symbol wolności przemieszczania się i swobody obywateli w latach 50, czyli coś czego wszyscy teraz potrzebujemy, wpisze się na dobre w kalendarz wydarzeń kulturalnych najbliższych miesięcy.

Dotarliście już do końca internetu? Obejrzeliście już wszystkie seriale?

Jesteście spragnieni nowych atrakcji i zastanawiacie się CO DALEJ?! JAK ŻYĆ?!

Uwierzcie, że nie tylko Wy przeżywacie podobne dylematy.

Movie Drive | Kino Samochodowe czyli ogromny ekran projekcyjny, dźwięk z własnych głośników samochodowych, nowe hity kinowe, jak i „znane i lubiane” klasyki. A jeżeli dodamy do tego Food Truck Drive, Popcorn Drive, Snack Drive – wszystko z możliwością zamówienia on line z dostawą bezpośrednio do Waszych samochodów? Brzmi, jak plan idealny na nadchodzące wieczory!

Organizatorzy planują bardzo ciekawe atrakcje, konkursy z nagrodami partnerów wydarzenia, stworzenie dedykowanej aplikacji z repertuarem i możliwością zamawiania oraz pełne bezpieczeństwo i bez kontaktową organizację na miejscu.

Szukajcie Movie Drive | Kino Samochodowe w swoim mieście, dołączajcie do wydarzeń i nie zapomnijcie powiedzieć o tym swoim znajomym! Spotkajmy się auto w auto ?

Listę miejscówek znajdziecie tutaj: https://www.facebook.com/ibentopl/events

Zróbmy to razem!