Rodzinny piknik z firmą BUDOTAR i wiele atrakcji

Market Budowlany (BUDOTAR)  i Salon Meblowy (MEBLOTAR) z przyjemnością pragną zaprosić na uroczystość pięciolecia funkcjonowania sklepu budowlanego i meblowego oraz jego rozbudowy, które odbędzie się w dniu  10 września 2017 roku w godzinach  14.00 – 18.00 przy  Hali Lwowskiej w Centrum Handlu i Magazynowania Korczowa Dolina – Młyny 90. 

 Market Budowlany BUDOTAR w chwili obecnej przenosi się z Hali Kijowskiej na Halę Lwowską na dużo większą powierzchnię. Co za tym idzie, zwiększono również bazę towarową o nowe produkty i firmy w konkurencyjnych cenach. Od 10.09 będzie można zaopatrzyć się m.in. o asortyment IKEA.

Salon Meblowy MEBLOTAR również zmienia swą lokalizację na dużo większą powierzchnię w Hali Lwowskiej. Teraz w swej ofercie prócz wcześniejszych firm (SIGNAL Meble, OPTIMUM Materace, PYKA Meble, CARLSON & PIECHOCKI) można zaopatrzyć się w meble nowych firm w atrakcyjnych cenach :CAMA meble, HELVETIA, BOG-FRAN, AJ PRODUKTY, MM BRAVO, STOLAR.

Program uroczystości przewiduje następujące atrakcje dla dzieci; suchy basen z kulkami, eurobungee, stożek do wspinaczki, kule wodne, malowanie twarzy, animatorzy, przeróżne konkursy oraz wiele innych atrakcji nie tylko dla dzieci, m. in. premiowane zakupy w nowo otwartym sklepie w postaci darmowych napojów czy kiełbasek. Rozlosowane będą również nagrody.

Podczas imprezy odbędą się również pokazy z branży budowlanej oraz motocyklowy pokaz kaskaderski.