MARATON FILMOWY STEPHENA KINGA

Już 8 września wszystkie kina Helios zapraszają na wyjątkowy maraton filmowy z ekranizacjami kultowych powieści mistrza – Stephena Kinga! Na początek pokażemy klasyk gatunku, uznawany za jeden z najlepszych filmów wszech czasów, horror LŚNIENIE. Poza tym w repertuarze jeszcze świetny „ŁOWCA SNÓW” i premierowo jeden z najbardziej oczekiwanych filmów tego roku – „TO”.

Po tym maratonie już nic nigdy nie będzie takie samo… Jesteśmy przekonani, że taka dawka psychozy, lęku i grozy w formie, którą wywołać potrafi tylko mistrz Stephen King, jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?

 

Start: 08.09.2017r. godz. 23.00 do rana

 

Zagramy:

 

Lśnienie

Łowca snów

To (PREMIERA!)

Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.

 

 

 

Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej. Zapraszamy do zakupu biletów również w kasach kin. Więcej informacji na stronie https://www.helios.pl/52,Przemysl/BazaFilmow/Szczegoly/film/9455/Maraton-Kinga