Ruszyły zapisy na kolejną edycję EDUKACYJNEGO RAJDU MOTOCYKLOWEGO

16 sierpnia br. wyruszy w trasę edukacyjny rajd motocyklowy organizowany w ramach inicjatyw edukacyjnych realizowanych w związku ze 100-leciem odzyskania przez Polskę Niepodległości.

W związku z przypadającą w tym roku 100. rocznicą zwycięstwa nad bolszewicką Rosją oraz 100. rocznicą Bitwy Warszawskiej, 16 sierpnia br. zaplanowany został jednodniowy rajd motocyklowy.

  Sytuacja epidemiologiczna nie pozwala w chwili obecnej na realizację przedsięwzięć kilkudniowych, gdyż nie byłoby możliwe zachowanie odpowiedniego reżimu sanitarnego. Dlatego też, w sposób symboliczny pragniemy upamiętnić przejazdem edukacyjnym te wydarzenia pod hasłem „Edukacyjny Rajdy Motocyklowy – walka o kształt granicy wschodniej – cz. 1”. W przyszłości, kiedy sytuacja będzie na to pozwalała, chcemy przeprowadzić drugą część przedsięwzięcia.

Honorowy patronat nad wydarzeniem sprawuje Wojewoda Podkarpacki. Partnerem wydarzenia jest Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Rzeszowie.

Zapisy należy kierować – jak w poprzednich edycjach do Małgorzaty Waksmundzkiej-Szarek na adres [email protected]

Zapisy przyjmowane są do 3 sierpnia br. Ilość miejsc ograniczona. Szczegóły przejazdu oraz kartę zgłoszenia otrzymają Państwo po wcześniejszym zgłoszeniu na maila podanego powyżej na początku sierpnia.

 

Z wyrazami szacunku

Małgorzata Waksmundzka-Szarek

Rzecznik Prasowy Wojewody Podkarpackiego